ZAPISY 2018/19. Szkółka Tenisowa, Akrobatyka, Skrzaty 2-4 lata, Zespół Taneczny Cheearleaders

Zapisy dla dzieci w wieku od 4-10 lat na zajęcia w Dziecięcym Centrum Zabaw i Sportu "SPORTFANEK" w Legnicy, info@sportfanek.pl, tel. 607 031 600

1. * SZKÓŁKA TENISOWA "TENISFAN" /4-8 lat/
Zajęcia prowadzimy dla grup: 4-6 lat oraz 7-8 lat. Uczymy dzieci podstaw tenisa w atrakcyjnej formie mini tenisa, gier i zabaw. Na zajęciach posługujemy się mniejszymi rakietami i piłkami o wolniejszym odbiciu od piłek "normalnych". Dzięki temu dziecko łatwiej odkrywa tajemnice odbicia, szybkości i kierunku lotu piłki. Gramy na zmniejszonym polu, obniżona jest także siatka do gry. Zajęcia są dostosowane do możliwości i wieku rozwojowego dzieci, a w ich trakcie prowadzimy także ćwiczenia gimnastyczno-akrobatyczne oraz zapobiegające powstawaniu wad korekcyjnych. Nasze szkółki są znakomitym sposóbem na zdobycie sprawności, aktywne spędzenie wolnego czasu, nawiązanie nowych przyjaźni. ZAPISY ciągłe.

2. * SZKÓŁKA AKROBATYCZNA /4-9 lat/
zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne, kształtowanie sprawności dziecka, rytmu, poczucia estetyki i koordynacji ruchowej, uczymy dzieci ewolucji akrobatycznych poprzez przewroty, stanie na rękach, fiflaki, układy akrobatyczne itp. ZAPISY trwają.

3.* URODZINKI "NA SPORTOWO I WESOŁO" (4-12 lat), najfajniejsze imprezy urodzinowe dla dzieci pod słońcem!
Więcej w zakładce IMPREZY.

4.* ZAJĘCIA ZABAWOWO-SPORTOWE DLA "SKRZATÓW" (2-4 lat)
zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych, gry i zabawy ruchowe /piłki, balony, trampoliny, skoczki, autka czterokołowe, fit balle, materace, równoważnie itp/, zabawy konstrukcyjne, ćwiczenia wspólnie z Rodzicami, zajęcia dla nieśmiałych i tych z nadmiarem energii!

5. * SPORTFANEK CHEEARLEADERS - Dziecięcy Zespół Taneczny dla dzieci 4-10 lat.
Jeżeli szukasz dla swojego dziecka zajęć, które są świetną zabawą, tańcem, gimnastyką z niepowtarzalną okazją do występów podczas wydarzeń sportowych- to nasze zajęcia są dla NIEGO! :) Zapraszamy.

Wszystkie zabawy i zajęcia są dostosowane do wieku dzieci, prowadzimy je na terenie Dziecięcego Centrum Zabaw i Sportu 
"SPORTFANEK", Aleja Orła Białego przy stationie /trybuna B, obok Kawiarni VINCERO/ 

Zapisy telefoniczne tel. 607 031 600 lub na miejscu w "Sportfanku".
Zapraszamy, liczba miejsc ograniczona!