Firmowe

Sportfan CLUB zorganizuje dla Państwa:

I. IMPREZĘ STACJONARNĄ: festyn, imprezę sportowo-rekreacyjną, okolicznościową i integracyjną. Nasze przygotowanie zawodowe oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują pełen profesjonalizm świadczonych przez nas usług. Możemy dostosować program do każdej grupy wiekowej, zawodowej, społecznej i przeprowadzić imprezę w każdych warunkach : w terenie otwartym, nad wodą, na obiektach sportowych czy salach balowych.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi:
- przygotowanie scenariusza imprezy              
- catering
- nagłośnienie imprezy
- oprawa muzyczna- spikerka
- prowadzenie zabaw tanecznych (tzn. wodzirej)
- prowadzenie konkurencji sportowo - rekreacyjnych
- prowadzenie i sędziowanie rozgrywek sportowych (PN, PS itp.)

Posiadamy ciekawy, nietuzinkowy sprzęt, uatrakcyjniający program:

- tory mini golfa /15 stanowisk/
- stanowiska do kręgli
- paintball, wiatrówki
- tory łucznicze
- trampoliny /batuty/
- piłkarzyki
- dmuchańce oraz wiele innych atrakcji.

Imprezy mogą być wzbogacone wybraną przez Państwa animacją. Na czas zabawy zmienimy się w "Zielone skrzaty", wybrzemy się z Wami na "Dziki Zachód", czy przeniesiemy się na polską wieś w "Swojskie Klimaty", możemy polecieć w "Kosmos", będziemy "Poszukiwaczami Skarbu" itp. Stworzymy dowolną, wybraną przez Państwa animację i w jej klimacie przeprowadzimy imprezę. Z nami wszystko jest możliwe!!!

II. IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ WYJAZDOWĄ DLA FIRMY: z nauką jazdy na nartach, kuligiem, spływem kajakowym, żaglówkami, imprezą paintballową, quadami, zjazdami na linach, wspinaczką skałkową oraz wspinaczką na sztucznej ściance alpinistycznej, rajd rowerowy itp. Organizujemy je wg. naszego scenariusza z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb zamawiającego. To najnowocześniejsza forma integracji pracowników! ZAPRASZAMY! 

Organizowaliśmy imprezy integracyjne i współpracowaliśmy m.in. z:  Szkoła Podstawowa nr 6, Szkoła Podstawowa nr 7,  Przedszkola Niepubliczne: "Tęczowy Zakątek", "Źródełko", 
Lukas Bank S.A., WINKELMANN Sp. z o.o.,  MOPS Legnica, Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A., Urząd Celny w Legnicy,
ZG Polkowice-Sieroszowice, C + P Sp. z o.o.,  PHP Mercus Sp. z o.o.,  Hotel Qubus Legnica,

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 r. o usługach turystycznych posiadamy zezwolenie na organizację imprez turystycznych /Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Dolnośląskiego nr. 442 oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki.