Minigolf dla Ciebie i Całej rodziny!

Zapraszamy do gry w minigofa na naszym obiekcie Sportfan CLUB przy Alei Orła Białego 1 w Legnicy /teren Stadionu Miejskiego/.
Jest to wspaniała gra dla osób w każdym wieku, podczas której rywalizacja i zabawa wzbudzają gorące emocje, a udane uderzenia dają dużo radości. W minigolfa grają grupy przyjaciół, rodzinki i indywidualni gracze. Sprzęt udostepniamy na miejscu. Organizujemy również imprezy okolicznościowe, integracyjne dla szkół i zakładów pracy oraz „Urodzinki na wesoło i sportowo" dla dzieci i młodzieży.

GODZINY OTWARCIA:
* Rezerwacja i wynajem torów golfowych wyłącznie na imprezy integracyjne.
Kontakt, informacja: 607 031 600

ZASADY GRY: 
1. Celem gry jest ulokowanie przez gracza piłeczki w kolejnych dołkach torów, najmniejszą ilością uderzeń kijem. Każde uderzenie liczy się jako punkt.
2. Minigolf  składa się z torów (stanowisk), które gracz musi zaliczyć w kolejności.
3. Jeżeli po 6 próbach nie trafimy do dołka, kończymy grę na tym torze przechodząc na następny i zapisujemy 7 punktów.
4. Gracz rozpoczyna uderzeniem ze startu zaznaczonego na torze.
5. Piłkę można zagrywać jedynie z pozycji nieruchomej, a każde następne uderzenie gracz wykonuje w miejscu zatrzymania się piłeczki.
6. Jeżeli piłeczka znajduje się w bliskiej odległości od przeszkody czy bandy gracz może ją odsunąć na długość główki kija.
7. Jeżeli piłeczka wypadnie z toru lub znajdzie się w położeniu uniemożliwiającym graczowi uderzenie kijem,  kolejne uderzenie wykonuje się ze startu.
8. Obowiązuje zasada nieprzeszkadzania innym graczom podczas gry.
9. Po zakończeniu gry na wszystkich stanowiskach podliczane są punkty.
10. Zwycięża gracz, który zgromadził ich najmniej.

UWAGA: Na torach znajdują się wyłącznie osoby uczestniczące w grze. Zabronione jest: wchodzenie na konstrukcję toru, spożywanie posiłków i napojów na stanowiskach, palenie papierosów, niszczenie sprzętu.

      

                                   CENNIK MINIGOLFA  /1 gra/

RODZAJ BILETU

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK

WEEKENDY  I ŚWIĘTA

NORMALNY

6 zł/os.

8 zł/os.

ULGOWY /do 15 lat/

 5 zł/os.

 7 zł/os.

GRUPY OD 8 OS.

 5 zł/os.

 7 zł/os.

 ** CENA ZAWIERA WSTĘP NA POLE MINIGOLFA WRAZ Z WYPOŻYCZENIEM SPRZĘTU DO GRY


SPRZEDAŻ, WYNAJEM TORÓW FANGOLF

Nasza firma Sportfan CLUB zajmuje się produkcją torów do minigolfa FANGOLF, sprzedażą, serwisem i wynajmem kompletnych torów wraz z osprzętem.
Posiadanie pola minigolfa podnosi standard i atrakcyjność obiektów oraz stwarza dodatkową możliwość zarobku. Ofertę kierujemy do ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów, moteli, hoteli, ogródków piwnych, ogródków letnich, restauracji, ośrodków sportowych i rekreacyjnych, placów zabaw oraz organizatorów różnorodnych imprez plenerowych itp.
Nasze atuty to: trwałość i estetyczne wykonanie torów, niebanalne przeszkody w różnych konfiguracjach oraz możliwość ich szybkiego rozstawienia na niewielkiej przestrzeni (od 50 do 170 m2). Tory FANGOLF ze względu na kształt, wymiary oraz materiał, z którego są zbudowane, doskonale spisują się w terenie otwartym oraz w zamkniętych pomieszczeniach. Są stabilne, mogą być rozłożone na trawie, betonie, asfalcie czy kostce brukowej. Każde pole ma inny charakter dzięki różnym przeszkodom i konfiguracji pola. Prowadzimy sprzedaż i wynajem pól w 2 podstawowych wielkościach torów  MINI M i MINI L.
Wiecej o naszej ofercie tel. 607031600