O nas

Zapraszamy do korzystania z naszych usług rekreacyjnych.
          Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie rekreacji ruchowej oraz organizacji aktywnego wypoczynku.
Mamy wiele propozycji dla osób o różnym wieku i poziomie sprawności. Nasza kadra zadba o Wasze zadowolenie i bezpieczeństwo.

Sportfan Club
to styl życia!

Działamy od 1989 roku. Jesteśmy najdłużej działającą firmą w branży sportowo-rekreacyjnej i fitness na Dolnym Śląsku. W swojej działalności propagujemy aktywny, zdrowy styl życia:
-prowadzimy zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych /szkolenie tenisowe, narciarskie oraz naukę jazdy na łyżwach/
-organizujemy imprezy sportowo-rekreacyjne, festyny, imprezy plenerowe i integracyjne dla firm
-specjalizujemy się w organizacji aktywnego wypoczynku wakacyjnego dla dzieci i młodzieży „Przygoda i sport” /zimą i latem/, gdzie przygody przeplatają się z zajęciami sportowo-rekreacyjnymi, a wszystko to w otoczeniu gór, lasów i wody !!! U nas cały czas, dzieje się coś ciekawego!
Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty.

*Paweł Mikołajczak- właściciel firmy, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, trener tenisa, instruktor pływania, ratownik WOPR, instruktor narciarstwa, instruktor gimnastyki. TRENER osobisty. Uczestnik wielu szkoleń w branży Fitness & Sport Marketing. Dwukrotny laureat prestiżowej nagrody Lew Legnickiego Biznesu 2008 i 2009 roku. Laureat III miejsca w XXVII Plebiscycie na najpopularniejszego trenera Zagłębia Miedziowego. Właściciel Sportowego Punktu Przedszkolnego "Sportfanek".

Lwy Legnickiego Biznesu 2010