Oferta indywidualna

Współczesny tenis cieszy się ogromną popularnością we wszystkich zakątkach świata.
Miliony ludzi przez cały rok uprawiają tą piękną dyscyplinę sportu. Dzięki swym walorom tenis jest stawiany w gronie dyscyplin najwszechstronniej oddziałujących na ludzki organizm. Tenis to wspaniała zabawa, aktywny wypoczynek i styl życia .

Spróbuj i Ty!
Zapraszamy !

1. Mini-tenis zdobył na świecie wielką popularność wśród najmłodszej grupy sympatyków tenisa. 
Zapraszamy na nasze zajęcia "smerfusie" w wieku 3-4 i 5-6 lat oraz "skrzaty" w wieku 7-9 lat. Dzieci uczą się tutaj podstaw tenisa w atrakcyjnej formie gier i zabaw z nagrodami. Na zajęciach posługujemy się skróconymi rakietkami i piłkami o znacznie wolniejszym odbiciu od piłek "normalnych". Dzięki temu dziecko łatwiej odkrywa tajemnice odbicia, szybkości i kierunku lotu piłki. Gramy na zmniejszonym polu, obniżona jest także siatka do gry. Zajęcia są dostosowane do możliwości i wieku rozwojowego dzieci, a w ich trakcie prowadzimy także ćwiczenia zapobiegające powstawaniu wad korekcyjnych. Na zakończenie roku dzieci otrzymują dyplomy.

2. Szkółki tenisowe
to zajęcia w grupach dla dzieci i młodzieży w wieku od 10-13 i 14-16 lat. Obejmują naukę oraz doskonalenie gry w tenisa oraz ćwiczenia usprawniające ruchowo /ogólnorozwojowe/. Proponujemy zajęcia w grupach rekreacyjnych i sportowych. Szkółki TENISFANA są znakomitym sposobem na zdobycie sprawności, atrakcyjne i aktywne spędzenie wolnego czasu, nawiązanie nowych przyjaźni.

3. Tenis dla dorosłych
to nauka i doskonalenie gry w tenisa dostosowana do poziomu umiejętności i formy fizycznej ćwiczących. Zapraszamy grupy rodzinne, koleżeńskie, biznesowe oraz zainteresowane osoby indywidualne. Tenis to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych ponieważ jest wspaniałą zabawą, aktywnym wypoczynkiem i stylem życia.

4. Tenis rodzinny: proponujemy rodzicom i dzieciom możliwość wspólnej sportowej zabawy i nauki gry w tenisa. W czasach, gdy dzieci mają dużo różnorodnych zajęć, rodzice długo pracują, jest to jedna z niewielu okazji do aktywnego spędzania czasu razem.

5. Sprzęt tenisowy: prowadzimy doradztwo i pomoc w zakupie sprzętu tenisowego, naprawiamy rakiety / wymiana naciągów /.

6. Obozy tenisowe "Przygoda, sport i...":
organizujemy i prowadzimy wakacyjne obozy dla dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat oraz wakacje rodzinne, oparte na formule "razem ale osobno". Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji
i prowadzeniu wakacyjnych obozóww kraju i za granicą, latem i zimą, mamy oryginalny program, doświadczoną i wykwalifikowana kadrę zapewniającą naszym uczestnikom maksymalne bezpieczeństwo.