URODZINKI "Na sportowo i wesoło"

Urodzinki "Na sportowo i wesoło" dla dzieci 4-12 lat !!! 

Urodziny to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka, a dla rodzica zorganizowanie wymarzonego przyjęcia to nie lada wyzwanie.
Powstała dziwna konkurencja, czyje urodziny będą lepsze? Marysi w przedszkolu, Wojtka na małpim gaju, Bartka na basenie?
Nie zapominajmy, że najważniejszym elementem w tym wszystkim jest dobra zabawa!
Tak naprawdę nie jest ważne jedzenie czy wystrój sali, w której będziemy je organizować.
Najwazniejsze jest, aby jubilat/jubilatka i jego goście dobrze się bawili!!!

SPORTFANKOWĄ receptą na niezapomnianą zabawę są urodzinki "na sportowo i wesoło". Dostowane zabawy do wieku i możliwości uczestników, ze szczyptą drużynowej rywalizacji to jest to co lubią najmłodsi. 

Skaczemy na trampolinach, gramy w minigolfa, mini tenisa, koszykówkę, w kręgle, wspinamy się na mini ściankę wspinaczkową, strzelamy z łuków, a dla małych piłkarzy mamy "bramkę Lewandowskiego"...
Wsród atrakcji, które czekają u nas na dzieci są zabawy muzyczne, quizy, gry logiczne i konstrukcyjne, poszukiwania "skarbu" i wiele innych.

Sportowo-śmiechowo-rozrywkowe urodzinki organizujemy w naszym Dziecięcym Centrum Zabaw i Sportu "SPORTFANEK" na terenie Stadionu Miejskiego przy Al. Orła Białego 1 /obok Kawiarni " VINCERO", wjazd na stadion od ul. Jordana, wejście od strony Parku na wysokości Teatru Letniego/

Jeżeli znudziły Was już "kulki" to zapraszamy do nas!!!
Już zarezerwuj termin imprezy dla swojego dziecka.
Więcej w zakładce IMPREZY.

Z nami, nie musisz się martwić o nieporządek w domu i "całe"... żyrandole:)

Zapraszamy.

Urodzinki 1urodzinki 2Urodzinki 3Urodzinki 4